Zeytinyağlı Yaprak Sarma
Şehrimde en iyisini bul →6.020 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 300₺
Özet
Zeytinyağlı Yaprak Sarma, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 6.020 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 300₺. En uygun şehir Isparta (~250₺), en pahalı Erzincan (~325₺).
Paylaş
Fiyat trendi
Son 2 ayda değişim yok gözlendi.
Haziran300₺—
Temmuz300₺±%0
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 4812 restoran örneklemi).
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 300₺.
İstanbul300₺
İzmir260₺
Ankara300₺
Antalya300₺
Bursa300₺
Kocaeli300₺
Kayseri300₺
Denizli300₺
Eskişehir300₺
Tekirdağ300₺
Türkiye'de en beğenilen Zeytinyağlı Yaprak Sarma adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Göztepe Çiğ Köfteguzelyali, İzmir★ 4.9%722Doya Doya Meze & Sarmaİzmir★ 4.8%1003Sibella Cafe Meze & Pastaİstanbul★ 4.8%584Pi Labkayisdagi, İstanbul★ 4.8%765Lezzet PlusMuğla★ 4.8%1006Sarmacı Ladyİstanbul★ 4.8%1007Bakır Tepsibalkan, Bursa★ 4.8%778Baharın Dünyası Ev YemekleriEdirne★ 4.8%1009Öz Adıyaman Lezzetleriatakent, İstanbul★ 4.8%7710Çiğköfteci Sait Boğazovagundogdu, Kocaeli★ 4.7%63
En iyi Zeytinyağlı Yaprak Sarma nerede?
İlçendeki en iyi Zeytinyağlı Yaprak Sarma adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Kadıköy169 restoranAnkara · Çankaya151 restoranİstanbul · Şişli128 restoranİstanbul · Üsküdar124 restoranAntalya · Muratpaşa120 restoranİstanbul · Maltepe108 restoranİzmir · Karşıyaka108 restoranİstanbul · Beylikdüzü99 restoranİstanbul · Esenyurt99 restoranİstanbul · Ümraniye98 restoranİstanbul · Pendik95 restoranİstanbul · Ataşehir93 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Zeytinyağlı Yaprak Sarma kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~300₺. En uygun şehir Isparta (~250₺), en pahalı Erzincan (~325₺).
Türkiye'de en iyi Zeytinyağlı Yaprak Sarma nerede?+
Zeytinyağlı Yaprak Sarma fiyatları nereden geliyor?+