yebunu.com
ENYakınımda bul

Yağlı Karışık Katmer

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 225₺
Özet
Yağlı Karışık Katmer, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 225₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Yağlı Karışık Katmer adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Beşiktaş Çıtır Pide Lahmacun Kebapturkali, İstanbul 4.3%36

En iyi Yağlı Karışık Katmer nerede?

İlçendeki en iyi Yağlı Karışık Katmer adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Beyoğlu1 restoranİstanbul · Kağıthane1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Yağlı Karışık Katmer kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~225₺.

Türkiye'de en iyi Yağlı Karışık Katmer nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Beşiktaş Çıtır Pide Lahmacun Kebap (İstanbul) öne çıkıyor.

Yağlı Karışık Katmer fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler