Sosisli Amerikanlı Sandviç
Şehrimde en iyisini bul →19 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 160₺
Özet
Sosisli Amerikanlı Sandviç, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 19 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 160₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Sosisli Amerikanlı Sandviç adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Meşhur Tostçuyildirim, İstanbul★ 4.3%332Bahçe Büfebuyuksehir, İstanbul★ 4.2%723Bahçe Büfezuhuratbaba, İstanbul★ 3.8%51
En iyi Sosisli Amerikanlı Sandviç nerede?
İlçendeki en iyi Sosisli Amerikanlı Sandviç adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Beşiktaş3 restoranTrabzon · Ortahisar2 restoranİstanbul · Zeytinburnu2 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa2 restoranİstanbul · Çekmeköy1 restoranİstanbul · Sarıyer1 restoranİstanbul · Ümraniye1 restoranİstanbul · Şişli1 restoranİstanbul · Beylikdüzü1 restoranİstanbul · Kağıthane1 restoranİstanbul · Güngören1 restoranİstanbul · Bakırköy1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Sosisli Amerikanlı Sandviç kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~160₺.
Türkiye'de en iyi Sosisli Amerikanlı Sandviç nerede?+
Sosisli Amerikanlı Sandviç fiyatları nereden geliyor?+