Porsiyon Tavuk Döner
Şehrimde en iyisini bul →1.086 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 315₺
Özet
Porsiyon Tavuk Döner, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1.086 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 315₺. En uygun şehir Sakarya (~235₺), en pahalı Mardin (~378₺).
Paylaş
Fiyat trendi
Son 2 ayda −%13 indirim gözlendi.
Haziran350₺—
Temmuz306₺−%13
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 1118 restoran örneklemi).
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 315₺.
İstanbul322₺
İzmir327₺
Bursa273₺
Antalya320₺
Muğla313₺
Samsun300₺
Ankara264₺
Konya344₺
Kocaeli288₺
Tekirdağ285₺
Türkiye'de en beğenilen Porsiyon Tavuk Döner adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Döndön Döner Hatay Usulüekinoba, İstanbul★ 4.7%952DönDön Döner Hatay Usulüsancaktepe, İstanbul★ 4.7%193Köprü Dönerkumbet, Tokat★ 4.7%804Koç & Köşem Büfeİstanbul★ 4.6%85Devran Dönercengiz topel, Osmaniye★ 4.6%486Beyhanlar Döner & İlyas Ustaerenkoy, İstanbul★ 4.6%427Ece Döneryesilevler, Gaziantep★ 4.5%868By Beyaz Dönereyupsultan, İstanbul★ 4.5%89Nostalji Dönerertugrulgazi, Bursa★ 4.4%9010Bircan Döner, Bornovayesilova, İzmir★ 4.4%50
En iyi Porsiyon Tavuk Döner nerede?
İlçendeki en iyi Porsiyon Tavuk Döner adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Gaziosmanpaşa45 restoranİstanbul · Kağıthane33 restoranİstanbul · Bağcılar31 restoranİstanbul · Esenyurt28 restoranİstanbul · Beylikdüzü27 restoranİstanbul · Güngören26 restoranİstanbul · Ümraniye26 restoranBursa · Osmangazi25 restoranİstanbul · Kadıköy25 restoranİstanbul · Üsküdar24 restoranBursa · Yıldırım22 restoranİstanbul · Ataşehir22 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Porsiyon Tavuk Döner kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~315₺. En uygun şehir Sakarya (~235₺), en pahalı Mardin (~378₺).
Türkiye'de en iyi Porsiyon Tavuk Döner nerede?+
Porsiyon Tavuk Döner fiyatları nereden geliyor?+