Pilav Üstü Tavuk Bonfile
Şehrimde en iyisini bul →33 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 300₺
Özet
Pilav Üstü Tavuk Bonfile, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 33 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 300₺. En uygun şehir Eskişehir (~195₺), en pahalı İstanbul (~510₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 300₺.
Türkiye'de en beğenilen Pilav Üstü Tavuk Bonfile adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Parantez Cafe Bistrocumhuriyet, Ordu★ 4.6%302İbik Tavukdumlupinar, Bursa★ 4.5%503Linlin Kitchenayazaga, İstanbul★ 4.5%1004Nadu Tavuk & Pilavyunusemre, Denizli★ 4.2%49
En iyi Pilav Üstü Tavuk Bonfile nerede?
İlçendeki en iyi Pilav Üstü Tavuk Bonfile adreslerini karşılaştır.
İzmir · Karşıyaka10 restoranEskişehir · Tepebaşı6 restoranEskişehir · Odunpazarı3 restoranİstanbul · Ataşehir2 restoranBursa · Nilüfer2 restoranAnkara · Çankaya2 restoranOrdu · Altınordu2 restoranAnkara · Mamak1 restoranİzmir · Konak1 restoranİstanbul · Beşiktaş1 restoranİzmir · Bornova1 restoranDenizli · Merkezefendi1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Pilav Üstü Tavuk Bonfile kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~300₺. En uygun şehir Eskişehir (~195₺), en pahalı İstanbul (~510₺).
Türkiye'de en iyi Pilav Üstü Tavuk Bonfile nerede?+
Pilav Üstü Tavuk Bonfile fiyatları nereden geliyor?+