yebunu.com
ENYakınımda bul

Özel Antep Gül Katmeri

Şehrimde en iyisini bul →
3 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 250₺
Özet
Özel Antep Gül Katmeri, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 3 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 250₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Özel Antep Gül Katmeri adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Kovan Baklavagoksu, İzmir 4.5%91

En iyi Özel Antep Gül Katmeri nerede?

İlçendeki en iyi Özel Antep Gül Katmeri adreslerini karşılaştır.

İzmir · Karabağlar2 restoranİzmir · Buca1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Özel Antep Gül Katmeri kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~250₺.

Türkiye'de en iyi Özel Antep Gül Katmeri nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Kovan Baklava (İzmir) öne çıkıyor.

Özel Antep Gül Katmeri fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler