yebunu.com
ENYakınımda bul

Klasik Vanilyalı Profiterol (200 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
12 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 320₺
Özet
Klasik Vanilyalı Profiterol (200 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 12 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 320₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Klasik Vanilyalı Profiterol (200 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Profiterolcü Nildakultur, İzmir 4.3%502Profiterolcü Nildadegirmendere yali, Kocaeli 4.0%50

En iyi Klasik Vanilyalı Profiterol (200 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Klasik Vanilyalı Profiterol (200 gr.) adreslerini karşılaştır.

Aydın · Efeler2 restoranKocaeli · Gölcük2 restoranİzmir · Karşıyaka1 restoranKonya · Karatay1 restoranErzurum · Palandöken1 restoranAksaray · Merkez1 restoranİzmir · Aliağa1 restoranİzmir · Bayraklı1 restoranBalıkesir · Altıeylül1 restoranManisa · Soma1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Klasik Vanilyalı Profiterol (200 gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~320₺.

Türkiye'de en iyi Klasik Vanilyalı Profiterol (200 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Profiterolcü Nilda (İzmir) öne çıkıyor.

Klasik Vanilyalı Profiterol (200 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler