Kaşarlı Karaköy Poğaça
Şehrimde en iyisini bul →78 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 42₺
Özet
Kaşarlı Karaköy Poğaça, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 78 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 42₺. En uygun şehir İstanbul (~40₺), en pahalı Eskişehir (~45₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 42₺.
Türkiye'de en beğenilen Kaşarlı Karaköy Poğaça adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Uzay Unlu Mamullerkazimdirik, İzmir★ 4.7%582Sarıyer Börekçisi Abdullah Ustayeni, Antalya★ 4.7%713Aslanhan Unlu Mamülleriİzmir★ 4.6%584Sarıyer Börek Simit Evicumhuriyet, Antalya★ 4.5%825Üniversite 2 Unlu Mamullerierzene 2 bolge, İzmir★ 4.5%956Palmiye Simithosnudiye, Eskişehir★ 4.5%1007Sarıyer BörekcisiAntalya★ 4.5%1008Şerife Bacı Börek, Pamukkaleincilipinar, Denizli★ 4.5%1009İrmak Börekkaracay, Aydın★ 4.4%10010Üniversite 2 Unlu Mamulleri, Küçükparkkazimdirik, İzmir★ 4.4%92
En iyi Kaşarlı Karaköy Poğaça nerede?
İlçendeki en iyi Kaşarlı Karaköy Poğaça adreslerini karşılaştır.
Eskişehir · Tepebaşı10 restoranİzmir · Bornova8 restoranAntalya · Kepez8 restoranAntalya · Muratpaşa8 restoranİzmir · Konak7 restoranDenizli · Merkezefendi4 restoranİzmir · Karşıyaka3 restoranİzmir · Karabağlar3 restoranAdana · Çukurova3 restoranAntalya · Konyaaltı3 restoranİzmir · Buca2 restoranİzmir · Balçova2 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Kaşarlı Karaköy Poğaça kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~42₺. En uygun şehir İstanbul (~40₺), en pahalı Eskişehir (~45₺).
Türkiye'de en iyi Kaşarlı Karaköy Poğaça nerede?+
Kaşarlı Karaköy Poğaça fiyatları nereden geliyor?+