Golden Kids Menü
Şehrimde en iyisini bul →9 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 523₺
Özet
Golden Kids Menü, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 9 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 523₺. En uygun şehir İstanbul (~517₺), en pahalı İzmir (~529₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 523₺.
Türkiye'de en beğenilen Golden Kids Menü adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Golden Kids Menü nerede?
İlçendeki en iyi Golden Kids Menü adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Esenyurt2 restoranİzmir · Bornova1 restoranİzmir · Konak1 restoranİzmir · Narlıdere1 restoranİstanbul · Beyoğlu1 restoranİstanbul · Beylikdüzü1 restoranİstanbul · Bağcılar1 restoranİzmir · Karşıyaka1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Golden Kids Menü kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~523₺. En uygun şehir İstanbul (~517₺), en pahalı İzmir (~529₺).
Türkiye'de en iyi Golden Kids Menü nerede?+
Golden Kids Menü fiyatları nereden geliyor?+