Geleneksel Terbiyeli Şehriyeli Tavuk Çorbası
Şehrimde en iyisini bul →82 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 185₺
Özet
Geleneksel Terbiyeli Şehriyeli Tavuk Çorbası, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 82 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 185₺. En uygun şehir Edirne (~167₺), en pahalı Bursa (~185₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 185₺.
Türkiye'de en beğenilen Geleneksel Terbiyeli Şehriyeli Tavuk Çorbası adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Bowl & Moreadnan kahveci, İstanbul★ 4.4%402Bowl & Moreresitpasa, İstanbul★ 4.3%573Envai Karaköy Lokantası By Migrosİstanbul★ 4.2%574Bowl & Moreatakent, İstanbul★ 4.2%435Envai Karaköy Lokantası By Migrostatlisu, İstanbul★ 4.0%506Bowl & Moretinaztepe, Ankara★ 3.9%607Envai Karaköy Lokantası By Migrossafa, İstanbul★ 3.9%368Envai Karaköy Lokantası By Migrosaltaycesme, İstanbul★ 3.8%20
En iyi Geleneksel Terbiyeli Şehriyeli Tavuk Çorbası nerede?
İlçendeki en iyi Geleneksel Terbiyeli Şehriyeli Tavuk Çorbası adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Ümraniye8 restoranEdirne · Merkez7 restoranAnkara · Yenimahalle6 restoranAnkara · Çankaya6 restoranİstanbul · Beşiktaş5 restoranİstanbul · Kağıthane5 restoranİstanbul · Maltepe4 restoranİstanbul · Sancaktepe4 restoranBursa · Nilüfer4 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa3 restoranİstanbul · Küçükçekmece3 restoranİstanbul · Güngören3 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Geleneksel Terbiyeli Şehriyeli Tavuk Çorbası kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~185₺. En uygun şehir Edirne (~167₺), en pahalı Bursa (~185₺).
Türkiye'de en iyi Geleneksel Terbiyeli Şehriyeli Tavuk Çorbası nerede?+
Geleneksel Terbiyeli Şehriyeli Tavuk Çorbası fiyatları nereden geliyor?+