yebunu.com
ENYakınımda bul

Ekler Klasik (500 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
12 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 410₺
Özet
Ekler Klasik (500 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 12 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 410₺. En uygun şehir İzmir (~410₺), en pahalı İstanbul (~695₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 410₺.

İzmir410₺
İstanbul695₺

Türkiye'de en beğenilen Ekler Klasik (500 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Rüya Fırınbelediye evleri, Adana 4.8%682Beylerbeyi Profiterolkucukbakkalkoy, İstanbul 4.7%413Özcan Pastanesiyesil, Karabük 4.5%574Ege Tategekent, İzmir 3.8%405Ege Tatyali, İzmir 3.4%276The Pastawichmerkez, İstanbul 3.3%18

En iyi Ekler Klasik (500 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Ekler Klasik (500 gr.) adreslerini karşılaştır.

İzmir · Karşıyaka3 restoranİstanbul · Ataşehir2 restoranİzmir · Çiğli1 restoranKarabük · Merkez1 restoranAdana · Çukurova1 restoranİstanbul · Avcılar1 restoranİstanbul · Esenler1 restoranİstanbul · Ümraniye1 restoranİstanbul · Çekmeköy1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Ekler Klasik (500 gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~410₺. En uygun şehir İzmir (~410₺), en pahalı İstanbul (~695₺).

Türkiye'de en iyi Ekler Klasik (500 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Rüya Fırın (Adana) öne çıkıyor.

Ekler Klasik (500 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler