yebunu.com
ENYakınımda bul

Çıtır Soğan Halkası

Şehrimde en iyisini bul →
312 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 130₺
Özet
Çıtır Soğan Halkası, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 312 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 130₺. En uygun şehir Düzce (~79₺), en pahalı Muğla (~195₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 130₺.

İstanbul137₺
Ankara90₺
Antalya118₺
İzmir130₺
Muğla195₺
Düzce79₺
Kocaeli175₺

Türkiye'de en beğenilen Çıtır Soğan Halkası adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Hamm Burgerbasaksehir, İstanbul 4.7%52Fabio Burgerİstanbul 4.5%803Mr Yusuf Pizzaguzelyali, Adana 4.4%674Burger Live'sadnan kahveci, İstanbul 4.4%715Fry Stopyeni 1 bolge, Elazığ 4.4%1006Pizza Taxikaracaoglan, Adana 4.4%507By Üürüü Piliç Çevirmebasaksehir, İstanbul 4.3%518Burger@ Fresh & Fastkartaltepe, İstanbul 4.3%699Burger@ Fresh & Fastkucuk camlica, İstanbul 4.3%10010Chicken Relaxbasaksehir, İstanbul 4.3%60

En iyi Çıtır Soğan Halkası nerede?

İlçendeki en iyi Çıtır Soğan Halkası adreslerini karşılaştır.

Ankara · Çankaya17 restoranAntalya · Muratpaşa13 restoranİstanbul · Zeytinburnu11 restoranAdana · Çukurova10 restoranAntalya · Konyaaltı9 restoranİstanbul · Kağıthane9 restoranAnkara · Sincan9 restoranİzmir · Menemen8 restoranİstanbul · Üsküdar7 restoranAdana · Seyhan7 restoranİstanbul · Avcılar7 restoranİstanbul · Esenyurt5 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Çıtır Soğan Halkası kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~130₺. En uygun şehir Düzce (~79₺), en pahalı Muğla (~195₺).

Türkiye'de en iyi Çıtır Soğan Halkası nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Hamm Burger (İstanbul) öne çıkıyor.

Çıtır Soğan Halkası fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler