yebunu.com
ENYakınımda bul

Çeşme Kumru Sandviç

Şehrimde en iyisini bul →
203 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 297₺
Özet
Çeşme Kumru Sandviç, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 203 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 297₺. En uygun şehir Manisa (~190₺), en pahalı İstanbul (~329₺).
Paylaş

Fiyat trendi

Son 2 ayda −%4 indirim gözlendi.

Haziran300₺
Temmuz289₺−%4
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 188 restoran örneklemi).
Tüm yemeklerde zam takibi →

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 297₺.

İzmir290₺
İstanbul329₺
Manisa190₺
Aydın300₺
Muğla290₺
Bursa240₺

Türkiye'de en beğenilen Çeşme Kumru Sandviç adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Tadında Kumruyilmazlar, Manisa 4.5%1002İzmir Classİstanbul 4.4%1003Dayco Cafecamikebir, İzmir 4.3%574Stb Safinazİzmir 4.3%405Kumrucu Şehoobahcelievler, İzmir 4.3%496Alaçatı Kumru & Burgerbarbaros hayrettin pasa, İstanbul 4.3%387Tostçudonanmaci, İzmir 4.3%448Duru Büfeonur, İzmir 4.3%139Tadında Kömürde Sandviçbahcelievler, İzmir 4.2%3310İzmir Kral Kumrukemalpasa, Sakarya 4.2%60

En iyi Çeşme Kumru Sandviç nerede?

İlçendeki en iyi Çeşme Kumru Sandviç adreslerini karşılaştır.

İzmir · Karşıyaka27 restoranİzmir · Konak23 restoranİzmir · Çiğli13 restoranİzmir · Balçova13 restoranManisa · Şehzadeler9 restoranİzmir · Bayraklı7 restoranİzmir · Buca6 restoranİzmir · Torbalı6 restoranManisa · Yunusemre6 restoranİstanbul · Ataşehir6 restoranİstanbul · Kadıköy6 restoranİzmir · Karabağlar5 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Çeşme Kumru Sandviç kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~297₺. En uygun şehir Manisa (~190₺), en pahalı İstanbul (~329₺).

Türkiye'de en iyi Çeşme Kumru Sandviç nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Tadında Kumru (Manisa) öne çıkıyor.

Çeşme Kumru Sandviç fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler