yebunu.com
ENYakınımda bul

Büyük Ekler

Şehrimde en iyisini bul →
259 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 165₺
Özet
Büyük Ekler, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 259 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 165₺. En uygun şehir Mersin (~63₺), en pahalı İstanbul (~229₺).
Paylaş

Fiyat trendi

Son 2 ayda −%40 indirim gözlendi.

Haziran273₺
Temmuz163₺−%40
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 190 restoran örneklemi).
Tüm yemeklerde zam takibi →

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 165₺.

İstanbul229₺
Ankara188₺
Eskişehir90₺
İzmir128₺
Antalya110₺
Mersin63₺
Burdur120₺

Türkiye'de en beğenilen Büyük Ekler adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Altınemek Unlu Mamulleri, Tepebaşısarhoyuk, Eskişehir 4.7%602Oba Pastanesiyenikent, Aydın 4.6%773Edus Pastrycevizli, İstanbul 4.6%834Eklercimmerkez, İstanbul 4.6%795Kahvealtı Kafeyayla, İstanbul 4.5%356Beyaz İşıkSakarya 4.5%1007Buhle Pastaseyyid omer, İstanbul 4.4%408Pastawichİstanbul 4.4%1009Kaya Fırın Cafe, Karabağlaresenyali, İzmir 4.3%6210Büyülü Fırın Pasta Cafe, Bandırmapasakonak, Balıkesir 4.3%75

En iyi Büyük Ekler nerede?

İlçendeki en iyi Büyük Ekler adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kadıköy20 restoranAnkara · Çankaya19 restoranEskişehir · Tepebaşı17 restoranİstanbul · Beyoğlu15 restoranİstanbul · Kağıthane14 restoranİstanbul · Ataşehir11 restoranAnkara · Yenimahalle9 restoranBurdur · Merkez7 restoranİstanbul · Maltepe7 restoranİstanbul · Üsküdar6 restoranMersin · Yenişehir6 restoranSakarya · Serdivan6 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Büyük Ekler kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~165₺. En uygun şehir Mersin (~63₺), en pahalı İstanbul (~229₺).

Türkiye'de en iyi Büyük Ekler nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Altınemek Unlu Mamulleri, Tepebaşı (Eskişehir) öne çıkıyor.

Büyük Ekler fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler